fbpx

таг: некое

САД ќе остават 100 000 војници во Европа, само доколку Русија...

0
САД навестуваат дека уште некое време во Европа ќе имаат стационирано 100 000 војници, освен...

Научниците можеби на добар пат да предвидат ЗЕМЈОТРЕС! Електромагнетни бранови предзнак...

0
Веќе некое време сеизмолозите се свесни за појавата на кратки, суптилни аномалии во подземните електрични полиња што се јавуваат во подрачјето на земјотресите....

ФОТО: Селма Хајек повторно ги воодушеви своите обожаватели со фотографија во...

0
Актерката Селма Хајек веќе некое време ги радува своите обожаватели со егзотични фотографии на кои позира во костим за капење. ...

Дневен хороскоп за 9 март: Пред вас се многу поволни околности

0
Овен Доколку веќе некое време сакате да разговарате со партнерот за некои важни работи, денес е вистинскиот ден за тоа. Кажете му...