fbpx

таг: незадоволните

Протести во Бугарија за поддршка на Никола Минчев

0
Со извици „Мафијата надвор“, незадоволните граѓани го блокираа сообраќајот на булеварот Цар Освободител во кругот...

Дневен хороскоп за 4 мај: Денес ќе успеете да се извлечете...

0
Овен На професионално поле, незадоволните од работата, ќе се засилат за да ги променат работите, па ќе одат дотолку далеку – ќе...