таг: неврохирург

Милошевски: Ве молам да не наседувате на антивакциналните пропаганди, ако не...

0
Познатиот неврохирург од болницата за ортопедија и трауматологија Св Еразмо, д-р Митре Милошевски преку својот ФБ профил упати апел до граѓаните да се...