таг: најмила

МОРБИДНО: Полуголи девојки рекламираат ковчези за погреб (ВИДЕО)

0
Погребна компанија од Русија најмила полуголи манекенки да продаваат повеќе ковчези, а јавноста е згрозена. Московската компанија „Хороним“ ангажирала неколку модели да...