fbpx

таг: најдобра

Кирил Лазаров: Веруваме во убави работи, но од друга страна стоиме...

0
Кирил Лазаров, ја собра нашата најдобра селекција пред новиот голем предизвик, тоа е Европското првенство (ЕП) кое следи на стартот на 2022 година....

Георгиевски: Мора да бидеме подобри на дуелот против Белорусија

0
За македонската најдобра репрезентација останува уште еден натпревар на Светското првенство, тоа е третиот дуел од главната фаза против Белорусија. ...