таг: Наталија

ТАСС – црната дупка во европскиот медиумски простор

0
НАТАЛИЈА КОСТИНА, шефица на меѓународната канцеларија во Укринформ Модерна редакција во голем медиум е голем простор со отворени работни места...

Задуружњук: Денес се решава судбината на меѓународниот правен поредок

0
Наталија Задуружњук амбасадорката на Украина во Скопје во емисијата ,,200,, што се емитува на ТВ АЛСАТ, потенцираше дека Русија ги прекрши...

Д-р Круглова открива како најдобро се јакне имунитетот

0
Руската докторка Наталија Круглова тврди дека доматот е најефикасен за одржување на имунитетот во текот на сезоната на грипови и коронавирусот. ...

Белградската манакенка открива пеколен план: „Ми понудија цело богатство само да...

0
Познатата манекенка Наталија Чекиќ ги шокираше сите во Србија во признанието за локалното списание „Свет“. ...