fbpx

таг: Настинката

Кажете ѝ збогум на настинката: Направете сируп од виски и болката...

0
Настинката знае да биде многу здодевна, а многумина веднаш посегнуваат по лекови. Упорната кивавица и болка во грлото може да ги излечите и...