fbpx

таг: насловот

Хитовите на Синатра синоќа на романтичен концерт во Битола

0
„LOVE O’CLOCK – Fly me to the Moon“ беше насловот на концертот што синоќа се одржа во големата сала на Центарот за култура...

ВИДЕО | Марко Кутлиќ: Сакам македонската публика да ја слушне мојата...

0
„Буди моја ноќ“ е насловот на новата песна на талентираниот хрватски изведувач – Марко Кутлиќ. И не станува збор само за нова...