таг: направиле

Тетовски кластер: Младенците пиеле парацетамол пред свадбата, па ја истерале со...

0
Младоженци од Тетово направиле свадба иако обајцата сосе целото семејство биле позитивни на брзите ковид тесови, вели тетовскиот доктор Илчо Ефкоски, пренесе СДК.МК. ...