таг: надеваше

СЗО потсетува пандемијата не е завршена

0
Светската здравствена организација се надеваше дека главната фаза на пандемијата на Ковид е при крај, но тоа не се случи, изјави денеска шефот...

ВИДЕО: По 12 години „Фрајли“ стануваат трио

0
Никој не се надеваше дека девојките од Нови Сад, чии интерпретации и музички опус беа одлично прифатени во целиот регион, сега ќе...