таг: НАВАЛНАЈА

Путин не е политичар, тој е гангстер

0
ЈУЛИЈА НАВАЛНАЈА / WASHINGTON POST На 16 февруари, еден месец пред закажаните „претседателски избори“ во Русија, мојот сопруг, Алексеј Навални,...