таг: мода

Ова се новите дизајнирани слушалки на „Адидас“ кои се полнат на...

0
Популарниот бренд за спортска мода и опрема, „Адидас“, привлекува големо внимание и предизвикува воодушевување со најновиот дизајн на продукт со кој ги поврзува...

Дизајнерот Александер Вaнг ги отфрли обвинувањата за сексуална злоупотреба

0
Тој е синоним за висока мода, а неговите креации ги обожаваат славните личности меѓу кои Лејди Гага и Ким Кардашијан Вест. ...