таг: Милер

Томас Милер заминува од Баерн Минхен во Англија?

0
Фудбалерот на Баерн Минхен и германски репрезентативец Томас Милер би можел да се пресели во Англија. Њукасл и Евертон веќе пријавиле интерес...