fbpx
7 C
Skopje
Friday, January 22, 2021

таг: мигранти

ИОМ: Секој ден во маршрутите кон Европа загинуваат по најмалку петмина...

0
Речиси 1.800 мигранти годинава ги загубија своите животи на патиштата за Европа или во рамките на Стариот континент, и покрај ограничувањата на...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
7 ° C
7 °
7 °
76 %
1kmh
75 %
Fri
6 °
Sat
8 °
Sun
12 °
Mon
9 °
Tue
6 °

Последни објави