fbpx
12 C
Skopje
Monday, January 25, 2021

таг: механизам

СЗО: На Ковакс механизмот му треба итно финансирање од четири милијарди...

0
На меѓународниот механизам за пристап до вакцините против коронавирус – Ковакс му треба итно финансирање од над четири милијарди долари, изјави денеска генералниот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
32 %
4.6kmh
0 %
Mon
12 °
Tue
5 °
Wed
2 °
Thu
4 °
Fri
4 °

Последни објави