таг: манекенка

Хајди Клум во правна битка со својот татко околу името на...

0
Популарната манекенка започна легална битка против својот татко, Гунтер Клум, кој ги заштитил името и презимето на внука му Лени, како трговска...

ФОТО+ВИДЕО | Ирина Шајк позираше топлес и ги остави фановите без...

0
Познатата руска манекенка Ирина Шајк неодамна повторно ги воодушеви обожавателите со фотографии и видеа на кои позира скоро целосно гола. ...

ФОТО: Најубавата жена на светот покажа зошто е кралица на стилот

0
Американската манекенка и инфлуенсерка Оливија Кулпо има скоро пет милиони луѓе на социјалната мрежа „Инстаграм“ – со причина. Поранешната Мис...

Ешли Греам е новото заштитно лице на плус сајз кампањата на...

0
Американската плус сајз манекенка Ешли Греам е нов модел во кампањата на „Келвин Клајн“, а по тој повод таа објави фотографии на...

Славната убавица Кристи Бринкли воодушевува со својот изглед и во седмата...

0
Кристи Бринкли, американска манекенка и актерка повторно предизвика лавина реакции на социјалните мрежи каде има голем број обожаватели. За легендарниот...

ВИДЕО+ФОТО | Саманта Фокс ќе стапи во брак со својата сакана:...

0
Поранешна британска манекенка и пејачка, Саманта Фокс (55) со децении важеше за секс симбол, а мажите ширум светот лудуваа по неа. Сепак,...

Криси Тајген не можеше да ја поднесе токсичноста на „Твитер“: Не...

0
Поранешната манекенка Криси Тајген е една од најискрените ѕвезди на денешницата, а многумина за неа ќе кажат и дека „нема влакна на...

Хајди Клум и нејзината ќерка Лени без трошка шминка: Обожавателите воодушевени...

0
Американската манекенка со потекло од Германија, Хајди Клум и нејзината наследничка Лени Клум во последно време се многу активни на социјалните мрежи....

Ирина Шајк: Најдобриот пријател на татко ми ми држеше пиштол на...

0
Познатата манекенка не сака да открива детали од приватниот живот, но сега направи исклучок. Таа прозборе за шокантното искуство кое ѝ се...

Белградската манакенка открива пеколен план: „Ми понудија цело богатство само да...

0
Познатата манекенка Наталија Чекиќ ги шокираше сите во Србија во признанието за локалното списание „Свет“. ...