таг: маж

Германец бил вакциниран против корона 217 пати

0
62-годишен маж од Германија, против лекарски совет, бил вакциниран 217 пати против Ковид, според лекарите. Сето тоа се одвиваше во период од 29...

Највисокиот маж на светот повторно на дружба со најниската жена на...

0
реклама Највисокиот маж на светот, Султан Косен од Турција, повторно се сретна со својата...

Македонски државјанин пронајден мртов во мотел во Урошевац

0
Маж на 61-годишна возраст, државјанин на Република Северна Македонија, е пронајден вчера попладне...

Почина најстариот човек во Европа

0
Најстариот маж во Италија, Триполи Џанини, почина денеска на 111-годишна возраст. Џанини, чиј прекар е Триполино, починал во својот дом во Сечина,...

Русите го уапсија украинскиот агент кој разнесе два воза во Сибир

0
Руската Федерална служба за безбедност објави дека уапсила маж од белоруска националност обвинет...

МАЖИ НА ГОДИНАТА 2023 – Во пресрет на 6тиот избор за...

0
реклама Во категоријата „Маж на годината според социјалните медиуми“ публиката го одбра Оец Оливер Петровски, најголемиот хуманист во Македонија...

Секој трет маж во светот е заразен со некој тип на...

0
Секој трет маж во светот е заразен со барем еден генитален хуман папиломавирус (ХПВ), покажа студијата објавена денеска од водечкиот британското научно списание...

Секој трет маж во светот е заразен со некој тип на...

0
Секој трет маж во светот е заразен со барем еден генитален хуман папиломавирус (ХПВ), покажа студијата објавена денеска од водечкиот британското научно списание...

Направиле ДНК тест од шега па се шокирале: Пар откри дека...

0
реклама Еден маж доби шок откако откри дека е во роднинска врска со неговата...

Маж упаднал во сиропиталиште, убил девојче, повредил девет лица – Хорор...

0
Маж кој со нож влегол во сиропиталиште во Полска убил тинејџерка...