fbpx

таг: „Лего“

ФОТО | Во чест на „Пријатели“: „Лего“ креираше сет коцки инспирирани од...

0
Креаторите од компанијата „Лего“ во чест култната серија „Пријатели“ подготвија цел сет коцки кои се инспирирани од ликовите и настаните во серијата....