fbpx

таг: „Кралскиот“

Ќе има ново, поинакво Ел Класико: Реал и Барселона ќе „војуваат“...

0
„Кралскиот“ клуб летово го посакуваше во своите редови, и сè уште е најголем фаворит за ангажман, но, сега добива конкуренција од најголемиот ривал...