таг: Конфронтација

АСЕАН: Ситуацијата во Тајван може да доведе до отворен конфликт

0
Ситуацијата во Тајван може да доведе погрешни пресметки, сериозна конфронтација, отворени конфликти и непредвидливи последици...

Дневен хороскоп за понеделник (18.04.2022)

0
Овен Конфронтација на различни мислења ќе го одбележи овој ден. Ве нервира некој кој постојано ви се меша во работата. Љубовната...