fbpx

таг: Клајн

Клајн: Нема да се ограничиме на само на санкции во одговорот...

0
Рон Клајн, шеф на кабинетот на новоизбраниот претседател Џо Бајден, синоќа изјави дека во одговор на сериозните кибер напади врз...