таг: Кетрин

Кејт Мидлтон со порака до оние кои се борат со алкохолизам

0
Војвотката од Велс, Кетрин – Кејт Мидлтон сподели трогателна порака до луѓето кои се борат со алкохолизам, нудејќи им ја својата поддршка. ...

Неверојатни фотографии: Видете ја песната на птицата

0
Кетрин Свобода, фотограф на птици, успеала да направи неверојатни фотографии од птица додека пее. Сликите се направени во парк во Вирџинија. ...

ФОТО: По долго време Кетрин Зета-Џонс објави фотографија со Мајкл Даглас...

0
Убавата актерка Кетрин Зета-Џонс неодамна го прослави својот 51 роденден. Таа и нејзиниот славен сопруг Мајкл Даглас уживаат во семејниот живот...