таг: Кеси

Ќе биде свеж до 6 месеци: Најдобар начин за чување на...

0
Пластичните кеси овозможуваат задржување на влагата, што може да доведе до никнување на мувла или кромид. Наместо тоа, најдобро е да го префрлите...

Тотенхем, испрати понуда од 13 млн евра за Кеси

0
Франк Кеси по само шест месеци ќе ја напушти Барселона. Донесен како големо засилување, репрезентативецот на Брегот...

Влијанието на хартиените ќеси врз животната средина може да е полошо...

0
За хартиените ќеси се вели дека се добра алтернатива на пластиката, на пр. за пакување овошје и зеленчук во продавница. Се прават од...

Кеси во Барселона за 8 милиони евра годишно

0
Франк Кеси одлучил дека најдобро за неговата карера е да ја прифати понудата од Барселона откако доби опција за преселба и во Тотенхем,...

Кеси нема намера да го напушти Милан

0
Франк Кеси, нема намера да го напушти Милан. Кеси има договор со Милан до наредното лето, поради што се шпекулира дека би можел...

Реал ја следи ситуацијата околу првотимецот на Милан

0
Франк Кеси би можел да го напушти Милан. Во редовите на италијанскиот клуб прават сè...

ВИДЕО: Црвена Звезда не се предава го израмни резултатот на „Сан...

0
Милан поведе преку Кеси од пенал во 8-ма минута, но Црвена Звезда не се предава. Во моментов...