таг: инфлуенсери

Георгина и Кристијано уживаат во луксуз: Ги поздравија своите обожаватели од...

0
Како и многу светски познати инфлуенсери, Георгина е обожавател на чантите „Birkin“ од брендот „Hermés“. На социјалните мрежи веќе се пофали дека...