таг: икона

Џејн Фонда прозборе за интимноста: Не сакам да бидам во врска....

0
Легендарната актерка, поранешна фитнес икона и активистка Џејн Фонда во нејзиното најново интервју за „Harpers Bazaar“ откри дека во моментов не бара...

ФОТО: Палома Фејт првите денови од мајчинството ги поминува агонија

0
Британската пејачка, актерка и модна икона Палома Фејт откри дека претрпува неопислива болка по раѓањето на нејзината ќерка. По тешката бременост лекарите...

Братот на Силвестер Сталоне отворено за растењето покрај ѕвездата од „Роки“

0
Помладиот брат на холивудската икона Силвестер Сталоне, 70-годишниот Френк Сталоне, вели дека никогаш не бил љубоморен на славата и успехот на ѕвездата...