таг: Иан

„Сè е различно, светот е поинаков “ – Како хомосекусалноста го...

0
Британскиот актер Сер Иан Меккелен, познат по улогата на волшебникот Гандалф од трилогијата „Господарот на прстените“, гостуваше во британската телевизиска емисија  „The...