fbpx

таг: зглобот

Откриена мистеријата околу тетоважата на Џенифер Анистон

0
Тетоважата на зглобот на левата рака на актерката Џенифер Анистон до неодамна беше една од најголемите мистерии за нејзините обожаватели кои на...