fbpx

таг: Зборувајќи

Јахо: Страста ве тера да минувате низ секаков вид тешкотии

0
Сопранистката Ермонела Јахо зборувајќи за нејзиниот успех нагласува дека ништо не се постигнува без колосална работа и...

Артета: Помина многу откако Арсенал не бил шампион, но Ливерпул треба...

0
Тренерот на Арсенал, Микел Артета зборувајќи за шансите за титула на Арсенал, искажа надеж дека „топџиите“ ќе дојдат до шампионскиот пехар во догледно...

Ромелу Лукаку: „Среќен сум со победата, но моите мисли се со...

0
Зборувајќи за белгискиот радиодифузер Спорза по победата на Белгија против Русија од 3-0, Лукаку рече: “Имав многу солзи пред натпреварот....