таг: затишје

Бербатов предидува отказ за Солскјер, го именуваше и првиот фаворит за...

0
Димитар Бербатов имаше мало медиумско затишје во изминатите 30-тина дена, но сега со мало задоцнување, реши во својата најнова колумна за „Бетфер“ да...