fbpx

таг: „Зараза“Contagion

ВИДЕО: Филмот кој ја предвиде короната добива „филозофско продолжение“

0
„Зараза“(Contagion), филмот кој говори за ширењето на мистериозен вирус од Кина, а за кој многумина мислат дека ја предвидел пандемијата на коронавирусот,...