таг: Замислете

Кој тип на заводничка сте вие?

0
Замислете сцена – Вие сте на плажа, се сончате, а кон вас чекори згодно момче кое веќе извесно време го набљудувате под...

Рибери е неуништлив: Следната сезона се сели во тим во кој...

0
Замислете го ударното трио Балотели-Кевин Принс Боатенг-Рибери? Од следната сезона, тие може да играат заедно. Силвио...