fbpx

таг: Заменикпомошникот

Рикер утре во посета на Тирана, ќе се сретне со Рама...

0
Заменик-помошникот државен секретар на САД за Европа и Евроазија Филип Рикер утре ќе престојува во Тирана, јави агенцијата Балкан веб. Високиот амеркански...