fbpx

таг: Заменикот

Битиќи: Петтиот пакет на мерки е во духот на заздравување и...

0
Заменикот на Претседателот на Владата задолжен за економски прашања и координација на економските ресори, Фатмир Битиќи, денеска се сретна со претставници на Независната...