fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: закана

Помпео: Рускиот систем С-400 е закана за војската и воената технологија...

0
Рускиот систем С-400 претставува закана за безбедноста на војската и воената технологија на САД, изјави американскиот државен секретар Мајк Помпео пред неговиот турски...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави