fbpx

таг: закажување

Специјална платформа за пријавување за вакцинација на граѓаните во Грција

0
Специјалната платформа за пријавување и закажување термин за вакцинација во Грција, попладнево ќе биде пуштена во употреба, а следната седмица, на 20 јануари...