fbpx
7 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: закажување

Специјална платформа за пријавување за вакцинација на граѓаните во Грција

0
Специјалната платформа за пријавување и закажување термин за вакцинација во Грција, попладнево ќе биде пуштена во употреба, а следната седмица, на 20 јануари...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
81 %
1.5kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
4 °

Последни објави