fbpx

таг: завршено

Легендарниот Луис Суарез: Дајте му „Златна топка“ на Левандовски или јас...

0
Гласањето е одамна завршено, но во светската фудбалска јавност се вжештува приказната околу добитникот на „Златната топка“. Иако наводно се појавија табелите со...