fbpx

таг: зависничка

ФОТО: Поранешна зависничка која се предозирала 19 пати воодушеви многумина со...

0
Поранешната зависничка која се предозирала 19 пати и започнала да користи хероин на своја 15 годишна возраст откри како успеала да ја...