fbpx

таг: забележале

Еве зошто стјуардесите ве загледуваат кога се качувате во авион

0
Сигурно сте забележале кога патувате со авион дека стјуардесите освен што љубезно ве поздравуваат на влезот во авионот и ве гледаат од глава...

Дали знаете дека постои причина зошто омилените ликови од цртаните филмови...

0
Можеби не сте забележале, но ако започнете да ги набројувате, веројатно ќе сфатите дека има многу „жолти ликови“ во цртаните филмови. Симпсонови,...