fbpx

таг: жртва

Почина бебе во Грција: 17 од неговите 37 дена се борело...

0
Бебе старо 37 дена е најмладата жртва од Ковид-19 во Грција, откако помина 17 дена приклучено на апарати на интензивна нега во детска...