fbpx

таг: Жи

ВИДЕО: Oваа жена ги загуби двете нозе и ќерката во земјотресот,...

0
Триесетитри годишната Лиао Жи, која ја загуби ќерка си и двете нозе во земјотресот во Венчуан во 2008 година, сега конечно живее...