fbpx

таг: Жичана

НЕВЕРОЈАТНО: Пред градското Собрание во Белград светнал фалус (ВИДЕО)

0
Жичана скулптура слична на онаа што може да се види на новогодишните украси, во форма на голем фалус, блеснала околу 16. часот во...