fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Жичана

НЕВЕРОЈАТНО: Пред градското Собрание во Белград светнал фалус (ВИДЕО)

0
Жичана скулптура слична на онаа што може да се види на новогодишните украси, во форма на голем фалус, блеснала околу 16. часот во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави