fbpx

таг: Житарова

ФОТО: Јованка Житарова за Нова година ќе пее, ама дома со...

0
Познатата фолк-пејачка Јованка Житарова, позната како Јова годинава највеселата ноќ во годината ќе ја помине во кругот на семејството, нешто што не...