fbpx
10 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: Житарова

ФОТО: Јованка Житарова за Нова година ќе пее, ама дома со...

0
Познатата фолк-пејачка Јованка Житарова, позната како Јова годинава највеселата ноќ во годината ќе ја помине во кругот на семејството, нешто што не...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
46 %
4.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави