fbpx

таг: жирито

Сајмон Кауел раскажа за страшната несреќа: Мислев дека ќе умрам

0
Познатиот член на жирито на „Britain’s God Talent“ и „America’s Got Talent“, Сајмон Кауел, вели дека се чуствува подобро и дека...