fbpx

таг: живо

ВО ЖИВО – Морничав звук на сирените! Вака е во моментов...

0
Видео снимки во живо од плоштадот на независноста во Киев. Се забележува дека движење низ...

Годишно телевизиско шоу на Путин со граѓаните

0
Годинашното телевизиско гостување во живо на претседателот Владимир Путин доаѓа на 10-тина недели пред да биде ставена...

ВИДЕО: Руска новинарка стана вирален хит откако еден „натрапник“ неочекувано ѝ...

0
Водителката која во живо од Москва ја презентираше прогнозата за времето во Русија, стана вирален хит откако едно куче влета во кадар...