fbpx

таг: Жешкиот

Минусите не се откажуваат, па затоа погледнете ги овие два рецепта...

0
Жешкиот Тоди Состојки: 500 мл јаболковина150 ml вода1 лимон50 гр шеќер400 мл вискинеколку стапчиња циметѓумбир Во тенџере на средна...