fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: женски

Ивана Хаџиевска, историчарка и истражувач: Какво е значењето на „Македонка“ –...

0
Гостинка во „Женски печат“ / „Слободен печат“ со своја колумна ни е историчарката и независен истражувач Ивана Хаџиевска, која пишува за важноста...

Најпопуларниот женски бенд во светот и официјално се распаѓа

0
Сега е и официјално: Најпопуларниот женски бенд во светот се распаѓа. Џеси Нелсон ја напушти групата „Little Mix“ по девет години. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави