fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Желбата

Земјотрес во НБА, Харден разменет во Бруклин

0
Желбата на Џејмс Харден да си замине од Хјустон, конечно му се оствари откако вечерва „ракетите“ се согласија да го разменат во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави