fbpx

таг: „Ехо

ТВ-серијата со Зеленски во главната улога – меѓу најбараните во светот

0
„Ехо рајтс“ – мала филмска агенција со седиште во Стокхолм е преплавена со понуди за откупување телевизиска серија во којашто професор по историја...