fbpx
6 C
Skopje
понеделник, март 8, 2021

таг: ерата

Ѓоковиќ може да ги престигне Федерер и Надал, но тоа не...

0
Живееме во ерата на „голема тениска тројка“, а новата генерација никако да го преземе кормилото на „белиот спорт“. Секако, борбата за титулата...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
6 ° C
6 °
6 °
81 %
1kmh
75 %
пон
8 °
вто
12 °
сре
9 °
чет
8 °
пет
11 °

Последни објави