fbpx

таг: ерата

Ѓоковиќ може да ги престигне Федерер и Надал, но тоа не...

0
Живееме во ерата на „голема тениска тројка“, а новата генерација никако да го преземе кормилото на „белиот спорт“. Секако, борбата за титулата...