fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: епицентар

Вибрациите не престануваат: Петриња вечерва се „тресеше“ со јачина од 3,5...

0
Прилично силен потрес со епицентар на шест километри западно од Петриња е почувствуван вечерва со магнитуда од 3,5 степени според Рихтеровата скала. Вечерашниот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави